smartcon

Jablotron 100

Home  >>  Jablotron 100

Vážení zákazníci, do nášho showroomu sme nainštalovali panel JABLOTRON 100, aby sme Vás mohli lepšie oboznámiť s týmto zabezpečovacím systémom, najmä ako funguje a čo všetko dokáže. JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ako napríklad byty, domy, chalupy ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Taktiež vieme chrániť aj Vaše zaparkované vozidlá v blízkosti Vášho objektu chráneného systémom JABLOTRON 100. Môže hlásiť vlámanie, požiar, vytopenie, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká. Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom). Pre viac info sa neváhajte zastaviť u nás v predajni smarTTshop na ulici Jána Bottu 36 v Trnave.
V prípade záujmu Vám vieme navrhnúť komplexné riešenie zabezpečenia podľa vlastných požiadaviek pre Vaše priestory a predložiť cenovú ponuku.

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému hneď budete rozumieť a nebudete sa ho báť. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Nadčasový dizajn

Vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100 bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu, ktorá splynie s vaším domovom.

Dostupný odkiaľ koľvek

Ku svojmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete vďaka Webovej samoobsluhe z vášho počítača alebo smartfónu odkiaľkoľvek. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc. Ku službe BEZPEČNOSTNÁ SIM JABLOTRON je Webová samoobsluha poskytnutá bezplatne!

Skutočné bezpečie

Kvalitný alarm vyžaduje aj profesionálnu montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa neobíde bez nepretržitého dohľadu a profesionálneho zásahu pri poplachu. Váš majetok je tak chránený aj vtedy, keď ste na dovolenke alebo máte vypnutý telefón.

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj drôtového riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt, aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale aj pred požiarom, zaplavením alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie alebo otvoriť garážovú bránu. Využívajte možnosti špičkovej techniky naplno!

Viac informácií na čísle 0918 964 837